







Maestro MR-037 electric kettle 1.7 L 1800 W (MR-037-GREY) Grey
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOCZE0129
- Βάρος(kg): 1.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.50cm x 21.50cm x 16.50cm
- EAN: 4897144673582
21,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 17,57€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable thermostat | No |
| Anti-calc filter | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Backlight | No |
| Boil-dry protection | Yes |
| Control type | Buttons |
| Cord storage | Yes |
| Depth | 155 mm |
| Double wall | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 250 mm |
| Housing material | Stainless steel Plastic |
| Keep warm function | No |
| Kettle interior material | Stainless steel 304 |
| Lead cable length | 0,7 m |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 1800 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Grey |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. Avoid contact with water when using. Do not leave the unit unattended during operation. |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Width | 205 mm |