











Electric kettle / travel pot Maestro MR-009 0.8 L 600 W (MR-009-MINT) Mint
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOCZE0141
- Βάρος(kg): 0.81kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.70cm x 14.70cm x 16.00cm
- EAN: 4897144673773
20,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 16,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | No |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 110-240 V |
| Adjustable thermostat | No |
| Anti-calc filter | No |
| Auto power off | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Control type | Buttons |
| Depth | 142 mm |
| Detachable lid | Yes |
| Double wall | Yes |
| Folding handle | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 145 mm |
| Housing material | Stainless steel Plastic |
| Keep warm function | No |
| Kettle interior material | Stainless steel 304 |
| Lead cable length | 0.6 m |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 600 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Mint colour |
| Warnings | Avoid contact with water when using. Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. Do not leave the unit unattended during operation. |
| Water level indicator | No |
| Water tank capacity | 0.8 L |
| Width | 136 mm |