













Adler AD 1225 electric kettle 1.7 L Black,Stainless steel,Transparent 2200 W
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Adler
- Κωδικός: AGDADLCZE0036
- Βάρος(kg): 1.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 25.00cm x 18.50cm
- EAN: 5908256832749
24,24€
Χωρίς ΦΠΑ: 19,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Adjustable thermostat | No |
| Auto power off | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Cord storage | Yes |
| Cordless | Yes |
| Filtering | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Housing material | Plastic |
| Indication light | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Package weight | 1.3 kg |
| Power | 2200 W |
| Product colour | Black Translucent, White Stainless steel |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Weight | 1.15 kg |