













Nedis KABT510EGY toaster 6 2 slice(s) 900 W Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: nedis
- Κωδικός: WLONONWCRPSAI
- Βάρος(kg): 2.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.80cm x 11.50cm x 16.50cm
- EAN: 5412810273782
83,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 67,47€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Cord length | 0.8 m |
| Defrost function | Yes |
| Electronic browning control | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Housing material | Stainless steel |
| Keep warm function | No |
| Long slot | No |
| Number of browning levels | 6 |
| Number of slices | 2 slice(s) |
| Number of slots | 2 |
| Power | 900 W |
| Product colour | Grey |
| Reheat function | Yes |
| Variable crust browning control | Yes |
