

























Adler AD 4495 milk frother/warmer Automatic milk frother/warmer Beige
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Adler
- Κωδικός: AGDADLSDM0008
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.20cm x 25.00cm x 22.50cm
- EAN: 5903887809740
43,05€
Χωρίς ΦΠΑ: 34,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| AC input frequency | 220 - 240 Hz |
| AC input voltage | 50 - 60 V |
| Auto power off | Yes |
| Cable length | 0.76 m |
| Control type | Buttons |
| Cordless | Yes |
| Depth | 100 mm |
| Detachable lid | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Frothing capacity | 130 ml |
| functions | Hot & Cold |
| Guarantee | F024M |
| Height | 205 mm |
| Milk warming capacity | 300 ml |
| Non-stick coating | Yes |
| Number of functions | 4 |
| Power | 500 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Beige |
| Type | Automatic milk frother/warmer |
| Width | 100 mm |
