











Krups XL1008 Automatic milk frother/warmer Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Krups
- Κωδικός: AGDKRUSDM0001
- Βάρος(kg): 1.16kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 20.00cm x 18.50cm
- EAN: 3016661155475
51,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 41,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Bowl material | Stainless steel |
| Control type | Buttons |
| Cord storage | Yes |
| Cordless | Yes |
| Depth | 160 mm |
| Detachable lid | Yes |
| Frothing capacity | 150 ml |
| Frothing time | 100 s |
| Guarantee | G024M |
| Height | 200 mm |
| Housing material | Plastic |
| Keep warm function | No |
| Milk tank capacity | 0.3 L |
| Non-stick coating | Yes |
| Package depth | 180 mm |
| Package height | 205 mm |
| Package weight | 1.28 kg |
| Package width | 150 mm |
| Power | 500 W |
| Power consumption (typical) | 500 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Type | Automatic milk frother/warmer |
| Warnings | Keep away from children to avoid risk of electric shock. Ensure the unit is switched off before cleaning. Do not immerse the unit in water or other liquids. |
| Weight | 85 kg |
| Width | 115 mm |
