











Philips Flip&Juice Blender HR3770/10 High-speed blender with juicer module
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCRPAGO
- Βάρος(kg): 6.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.00cm x 34.50cm x 17.60cm
- EAN: 8720389013683
244,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 197,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Ability to blend hot ingredients | Yes |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Auto power off | Yes |
| Automatic blade stop | Yes |
| Blade material | Stainless steel |
| Bowl capacity | 2 L |
| Brand specific technologies | SpeedTouch, ProBlend Ultra |
| Built-in display | Yes |
| Child lock | No |
| Control type | Buttons |
| Cord length | 1 m |
| Cord storage | Yes |
| Country of origin | China |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 216 mm |
| Detachable blade unit | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Guarantee | G024M |
| Height | 452 mm |
| Housing material | Metal |
| Ice crushing | Yes |
| Liquid level indicator | Yes |
| Material jar(s) | Tritan |
| Measuring cup | Yes |
| Noise level | 83 dB |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of speeds | 12 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 295 mm |
| Package height | 549 mm |
| Package weight | 6.08 kg |
| Package width | 305 mm |
| Packaging content | Spatula tumbler Juicer |
| Power | 1500 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black Copper |
| Pulse function | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recipe book | No |
| Recycled paper manual | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Rotational speed (max) | 22000 RPM |
| Total amount of recyclable materials | 90% |
| Type | Tabletop blender |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 3.37 kg |
| Width | 167 mm |
