

















Philips Avance Collection HR1921/20 Juicer
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: AGDPHISOK0057
- Βάρος(kg): 6.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.90cm x 55.90cm x 33.30cm
- EAN: 8710103777366
236,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 191,04€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Anti-drip function | Yes |
| Bowl capacity | 1 L |
| Control type | Rotary |
| Cord length | 1 m |
| Cord storage | Yes |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 296 mm |
| Detachable blade unit | No |
| Dimensions (WxDxH) | 320 x 330 x 550 mm |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Display type | LED |
| Easy to clean | Yes |
| Extra wide feeding | Yes |
| Feeding tube diameter | 8 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 432 mm |
| Housing material | Metal |
| Jug material | Styrene-Acrylonitrile Resin (SAN) |
| Juice container | No |
| Manual | Yes |
| Material excl. jug | Styrene Acrylonitrile (SAN) |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of nozzles | 1 |
| Number of speeds | 2 |
| Package depth | 550 mm |
| Package height | 330 mm |
| Package weight | 4.7 kg |
| Package width | 320 mm |
| Power | 1100 W |
| Product colour | Silver Black Translucent, White |
| Product type | Juice extractor |
| Pulp container capacity | 2.1 L |
| Recipe book | Yes |
| Variable speed | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Width | 250 mm |
