











Philips Avance Collection HR1919/70 juice maker Juice extractor 1000 W Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCRFOIM
- Βάρος(kg): 7.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.00cm x 55.00cm x 35.00cm
- EAN: 8710103777342
244,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 196,89€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Bowl capacity | 1 L |
| Cord length | 1 m |
| Cord storage | Yes |
| Country of origin | China |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 296 mm |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Display type | LED |
| Easy to clean | Yes |
| Feeding tube diameter | 8 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 432 mm |
| Housing material | Styrene Acrylonitrile (SAN) |
| Jug | Yes |
| Jug material | Styrene-Acrylonitrile Resin (SAN) |
| Juice container | Yes |
| Juice container capacity | 1 L |
| Juice jug capacity | 1 ml |
| Material | Styrene Acrylonitrile (SAN) |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of speeds | 2 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 550 mm |
| Package height | 220 mm |
| Package weight | 4.4 kg |
| Package width | 320 mm |
| Packaging content | None |
| Power | 1000 W |
| Product colour | Black |
| Product type | Juice extractor |
| Pulp container | Yes |
| Pulp container capacity | 2.1 L |
| QuickClean | Yes |
| Recycled paper manual | Yes |
| Variable speed | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Width | 250 mm |
