





Kitchen scale Adler AD 3173s - up to 10 kg LED
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Adler
- Κωδικός: AGDADLWGK0049
- Βάρος(kg): 0.53kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.00cm x 22.00cm x 17.00cm
- EAN: 5903887804738
15,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 12,29€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accuracy | 1 g |
| Appliance placement | Countertop |
| Auto power off | Yes |
| Auto zero | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Battery type | 2 x AAA |
| Depth | 200 mm |
| Display size (HxV) | 57 x 25 mm |
| Display type | LED |
| Energy consumption indicator | Y |
| Guarantee | F024M |
| Maximum weight capacity | 10 kg |
| Non-slip feet | Yes |
| Product colour | Grey |
| Shape | Rectangle |
| Tare weight function | Yes |
| Type | Electronic kitchen scale |
| Units of measurement | g, lb, ml ,oz |
| Weight | 467 g |
| Width | 160 mm |