



















ZWILLING XTEND Cleaning head module Universal
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ZWILLING
- Κωδικός: WLONONWCRMXMO
- Βάρος(kg): 0.72kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.40cm x 8.00cm x 31.60cm
- EAN: 4009839680250
71,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 57,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 273 mm |
| Dishwasher proof | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 56 mm |
| Product type | Cleaning head module |
| Suitable for vacuum type | Universal |
| Weight | 330 g |
| Width | 52 mm |
