





















Philips 5000 series HR3741/00 mixer Hand mixer 450 W White
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: AGDPHIMIB0162
- Βάρος(kg): 1.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.60cm x 21.30cm x 21.90cm
- EAN: 8710103808930
36,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 29,76€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Blade material | Stainless steel |
| Control panel colour | Grey |
| Control type | Buttons |
| Cord length | 1.2 m |
| Cord storage | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Manual | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of speeds | 5 |
| On/off switch | Yes |
| Power | 450 W |
| Product colour | White |
| Turbo | Yes |
| Type | Hand mixer |
| Variable speed | Yes |
