

















NutriBullet NB1224DG 0.9 L Tabletop blender 1200 W Dark Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: nutribullet
- Κωδικός: WLONONWCRSOX2
- Βάρος(kg): 2.36kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.30cm x 22.30cm x 28.10cm
- EAN: 8006447003781
195,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 157,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade material | Stainless steel |
| Bowl capacity | 0.9 L |
| Chopper | Yes |
| Cord length | 0.75 m |
| Depth | 205 mm |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 448 mm |
| Housing material | Plastic |
| Ice crushing | Yes |
| Mini chopper | Yes |
| Number of speeds | 1 |
| Power | 1200 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Dark Grey |
| Removable bowl | Yes |
| Type | Tabletop blender |
| Weight | 3.1 kg |
| Width | 485 mm |
