









Maestro MR-567 blender Immersion blender 1000 W Black, Stainless steel
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOMIB0052
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 25.00cm x 17.00cm
- EAN: 4897144674572
47,77€
Χωρίς ΦΠΑ: 38,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Accessory puree | Yes |
| Beaters | Yes |
| Blade material | Stainless steel |
| Chopper | Yes |
| Control type | Buttons |
| Detachable blade unit | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to disassemble | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Measuring cup | Yes |
| Number of knife wings | 2 |
| Number of speeds | 2 |
| On/off switch | Yes |
| Power | 1000 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black Stainless steel |
| Pulse function | Yes |
| Stainless steel blade included | Yes |
| Type | Immersion blender |
| Whisk | Yes |
