







KitchenAid 5KHBV83EOB Immersion blender 180 W Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: KitchenAid
- Κωδικός: AGDKITMIB0039
- Βάρος(kg): 2.41kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.80cm x 37.20cm x 27.70cm
- EAN: 5413184907396
171,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 138,53€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Blade material | Stainless steel |
| Chopper | Yes |
| Colour name | Onyx Black |
| Control type | Buttons |
| Cord length | 1.53 m |
| Depth | 63 mm |
| Detachable blade unit | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Ergonomic design | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 414 mm |
| Housing material | Plastic |
| Jug | Yes |
| Jug capacity | 1 L |
| Package depth | 373 mm |
| Package height | 139 mm |
| Package weight | 2.55 kg |
| Package width | 300 mm |
| Power | 180 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black Stainless steel |
| Rotational speed (max) | 11600 RPM |
| Rotational speed (min) | 825 RPM |
| Stainless steel blade included | Yes |
| Type | Immersion blender |
| Weight | 935 g |
| Whisk | Yes |
| Width | 90 mm |
