













Concept SM3483 blender 570 L Tabletop blender 500 W Rose, Stainless steel
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Concept
- Κωδικός: AGDCNCMIB0005
- Βάρος(kg): 1.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.20cm x 21.20cm x 16.40cm
- EAN: 8595631015308
39,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 31,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Blade material | Stainless steel |
| Blender | Yes |
| Colour name | Dusty Rose |
| Container material | Tritan plastic |
| Containers quantity | 2 |
| Cord length | 1 m |
| Detachable knife | Yes |
| DFU / User manual | Yes |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to disassemble | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Non-slip feet | Yes |
| Non-slip grip | Yes |
| Number of lid organizers | 2 |
| Overflow protection | Yes |
| Pot capacity | 0,57 l |
| Pot capacity 2 | 0,4 l |
| Power | 500 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Pink Stainless steel |
| Removable bowl | Yes |
| Rotational speed (max) | 23000 RPM |
| Safety shutter | Yes |
| Stainless steel blade included | Yes |
| Type | Blender for smoothie |
| Volume (max) | 80 dB |
| Warnings | Do not immerse the drive unit in water or other liquids. The product is intended for household use only. Warning: The appliance contains sharp knives. Take care to avoid injury. |
| Weight | 1.6 kg |
