



Brock Electronics MC 1003 3 L 700 W Silver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BROCK
- Κωδικός: WLONONWCRMUS6
- Βάρος(kg): 2.51kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.50cm x 26.00cm x 27.00cm
- EAN: 4752131000171
107,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 86,99€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Baking function | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Cake | Yes |
| Capacity | 3 L |
| Control type | Buttons |
| Conventional cooking | No |
| Cord length | 1 m |
| Display type | LED |
| Easy to clean | Yes |
| Fried potatoes | Yes |
| Frying function | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Housing material | Plastic, Stainless steel |
| Indication light | Yes |
| Ladle included | Yes |
| Measuring cup | Yes |
| Meat | Yes |
| Milk | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Number of auto cooking programs | 10 |
| Porridge | Yes |
| Potatoes | Yes |
| Power | 700 W |
| Product colour | Silver |
| Recipe book | Yes |
| Reheat function | Yes |
| Rice | Yes |
| Soup | Yes |
| Spoon included | Yes |
| Steam cooking | Yes |
| Steam pressure function | Yes |
| Stew | Yes |
| Stop/cancel button | Yes |
| Timer | Yes |
| Vegetables | Yes |
| Weight | 2.53 kg |
| Yogurt | Yes |
