











Braun MultiQuick 5 MQ 50001M Hand blender 1000 W white
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Braun
- Κωδικός: AGDBRAMIB0095
- Βάρος(kg): 1.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.60cm x 16.40cm x 24.80cm
- EAN: 8021098004345
56,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 45,47€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade material | Stainless steel |
| Control type | Buttons |
| Cord length | 1.2 m |
| Dishwasher proof accessories | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Ergonomic grip | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 680 mm |
| Ice crushing | No |
| Length | 208 mm |
| Number of speeds | 21 |
| Package weight | 1185 g |
| Pot capacity | 0,6 l |
| Power | 1000 W |
| Power source | AC |
| Product colour | White |
| Pulse function | No |
| Shaft material | Stainless steel |
| Turbo | Yes |
| Type | Immersion blender |
| Warnings | The product is intended for household use only. Warning: The appliance contains sharp knives. Take care to avoid injury. Do not immerse the drive unit in water or other liquids. |
| Weight | 625 g |
| Width | 620 mm |
