









Braun JB 9040 Tabletop blender 1600 W Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Braun
- Κωδικός: WLONONWCRPRAG
- Βάρος(kg): 6.02kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.00cm x 44.00cm x 31.00cm
- EAN: 8021098001061
274,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 221,51€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Auto-cleaning system | Yes |
| Blade material | Stainless steel |
| Built-in display | Yes |
| Chopper | Yes |
| Control panel colour | Black |
| Control type | Buttons Rotary |
| Cord length | 1 m |
| Cord storage | Yes |
| Depth | 200 mm |
| Detachable lid | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 400 mm |
| Ice crushing | Yes |
| Jug | Yes |
| Jug capacity | 3 L |
| Material jar(s) | Tritan |
| Measuring cup | Yes |
| Measuring scale | Yes |
| Muddler included | Yes |
| Number of blades | 1 |
| Number of knife wings | 4 |
| Number of pre-programmed settings | 18 |
| Number of speeds | 10 |
| Overload protection | Yes |
| Package depth | 280 mm |
| Package height | 440 mm |
| Package weight | 6.02 kg |
| Package width | 310 mm |
| Power | 1600 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Pulse function | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Rotational speed (max) | 45000 RPM |
| Safety switch | Yes |
| Shaft material | Stainless steel |
| Smoothie beaker | Yes |
| Speed control type | Step |
| Stainless steel blade included | Yes |
| Type | Tabletop blender |
| Weight | 4.63 kg |
| Width | 200 mm |
