
Braun Hand Blender Multiquick MQ55755M
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Braun
- Κωδικός: WLONONWCRMPSL
- Βάρος(kg): 2.27kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.00cm x 26.00cm x 16.50cm
- EAN: 8021098003966
120,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 96,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade material | Stainless steel |
| Bowl capacity | 0.6 L |
| Bowl included | Yes |
| Chopper bowl capacity | 0.5 L |
| Control type | Rotary Buttons |
| Cord length | 1.2 m |
| Depth | 255 mm |
| Detachable blade unit | Yes |
| Dimensions (WxDxH) | 164 x 255 x 294 mm |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Easy to clean | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 294 mm |
| Number of speeds | 25 |
| Package depth | 255 mm |
| Package height | 294 mm |
| Package weight | 2.32 kg |
| Package width | 164 mm |
| Plastic packaging weight | 0.6 g |
| Power | 1000 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Removable bowl | Yes |
| Turbo | Yes |
| Type | Immersion blender |
| Variable speed | Yes |
| Weight | 2.32 kg |
| Whisk | Yes |
| Width | 164 mm |
