



Blender Nutribullet NB907R red
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: nutribullet
- Κωδικός: WLONONWCROSOC
- Βάρος(kg): 2.96kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.10cm x 26.70cm x 15.20cm
- EAN: 8006447000872
140,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 113,03€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade material | Stainless steel |
| Blending bowl material | Plastic |
| Bowl capacity | 0.9 L |
| Depth | 196 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 405 mm |
| Ice crushing | Yes |
| Measuring scale | Yes |
| Mini chopper | Yes |
| Power | 900 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Red Silver |
| Pulse function | No |
| Removable bowl | Yes |
| Type | Cooking blender |
| Weight | 4.69 kg |
| Width | 305 mm |
