































CONCEPT SM3490 Blender 700 W Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Concept
- Κωδικός: AGDCNCMIB0013
- Βάρος(kg): 2.45kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.50cm x 28.00cm x 26.00cm
- EAN: 8595631074541
60,10€
Χωρίς ΦΠΑ: 48,47€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bottle 2 capacity | 400 ml |
| Bottle capacity | 570 ml |
| Built-in grinder | Yes |
| Cable length | 1 m |
| Control type | Button |
| Detachable blade unit | No |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Mini chopper | Yes |
| Noise level | 88 dB |
| Number of bottles in the set | 2 |
| Number of speeds | 1 |
| Pot capacity | 1 l |
| Power | 700 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Transparent Black |
| Pulse function | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Safety switch | Yes |
| Type | Cup blender |
| Warnings | The product is intended for household use only. Do not immerse the drive unit in water or other liquids. Warning: The appliance contains sharp knives. Take care to avoid injury. |
