







Gefu Pasta Perfetta Nero Pasta Machine G-29401
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: GEFU
- Κωδικός: WLONONWCRAEER
- Βάρος(kg): 26.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 24.00cm x 25.00cm
- EAN: 4006664294010
145,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 117,60€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Best uses | Tagliolini, Tagliatelle, Lasagna |
| Drive | Crank |
| Guarantee | G024M |
| Height | 144 mm |
| Layer thickness (max) | 3 mm |
| Layer thickness (min) | 0,2 mm |
| Length | 199 mm |
| Material | Technopolymer Stainless steel |
| Non-slip feet | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Safety clamp(s) | Yes |
| Type | Manual pasta machine |
| Weight | 2.6 kg |
| Width | 198 mm |
