



GEFU PASTA PERFETTA G-00166 Hand-held pasta machine with dryer
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: GEFU
- Κωδικός: AGDGEFMDA0008
- Βάρος(kg): 3.66kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.60cm x 26.30cm x 17.00cm
- EAN: 4006664001663
60,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 48,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Best uses | Lasagne, Tagliatelle, Taglierini |
| Depth | 199 mm |
| Guarantee | F060M |
| Height | 144 mm |
| Material | Metal, Stainless steel Plastic |
| Product colour | Stainless steel Black |
| Type | Manual pasta machine |
| Warnings | Warning of risk of injury when handling sharp parts. Warning to be careful around children. Warning regarding risk of electric shock if used incorrectly. |
| Width | 198 mm |
