











Smeg 50's Style Stand mixer SMF02BLEU Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: SMEG
- Κωδικός: AGDSMEROK0009
- Βάρος(kg): 11.43kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 46.50cm x 41.50cm x 26.50cm
- EAN: 8017709269128
385,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 310,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Beaters | Yes |
| Bowl capacity | 4.8 L |
| Bowl included | Yes |
| Bowl material | Stainless steel |
| Chemical tax (Sweden) | No |
| Control type | Lever |
| Cord length | 1 m |
| Depth | 221 mm |
| Dough hooks | Yes |
| Expanded Polystyrene (EPS) packaging weight | 457 g |
| Guarantee | G024M |
| Height | 378 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Material | Aluminium Stainless steel |
| Mixer functions | Knead, Mixing |
| Motor type | Direct drive |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of speeds | 10 |
| Overload protection | Yes |
| Package depth | 255 mm |
| Package height | 460 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 11.2 kg |
| Package width | 415 mm |
| Pallet gross weight | 338.6 kg |
| Pallet GTIN (EAN/UPC) | 8017709269128 |
| Pallet net height | 198 cm |
| Pallet net length | 120 cm |
| Pallet net weight | 257 kg |
| Pallet net width | 80 cm |
| Paper packaging weight | 1.06 kg |
| Planetary rotation | Yes |
| Plastic packaging weight | 43 g |
| Power | 800 W |
| Power plug type | Type F |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black |
| Products per intermodal container (20ft) | 620 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft) | 1240 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft, HC) | 1380 pc(s) |
| Products per pallet | 28 pc(s) |
| Products per pallet layer | 7 pc(s) |
| Removable bowl | Yes |
| Safety lock | Yes |
| Splash guard | Yes |
| Turbo | No |
| Type | Stand mixer |
| Variable speed | Yes |
| Warnings | Do not use with a damaged power cord or plug. Disconnect the unit from the power supply before cleaning. Do not immerse the unit in water or other liquids. |
| Weight | 9.18 kg |
| Whisk | Yes |
| Width | 405 mm |
