



















HEINRICH'S HKM 8120 Stand Mixer 1800 W 12 L Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HEINRICH'S
- Κωδικός: AGDHNCROK0041
- Βάρος(kg): 14.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 52.00cm x 53.00cm x 52.00cm
- EAN: 4260707287333
264,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 213,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Balloon beater | Yes |
| Bowl capacity | 12 L |
| Bowl material | Stainless steel |
| Control type | Knob |
| Cover | Yes |
| Dough hook | Y |
| Guarantee | G012M |
| Height | 435 mm |
| Length | 397 mm |
| Material | Aluminium Technopolymer Stainless steel |
| Mixing tool | Yes |
| Number of speeds | 8 |
| Power | 1800 W |
| Product colour | Black Steel |
| Pulse function | No |
| Variable speed | Yes |
| Warnings | Do not immerse the unit in water or other liquids. Do not use with a damaged power cord or plug. Disconnect the unit from the power supply before cleaning. |
| Weight | 11.1 kg |
| Width | 200 mm |
