















REDMOND RMC-M92S 5 L 1000 W Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: REDMOND
- Κωδικός: WLONONWCRPTRA
- Βάρος(kg): 6.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.00cm x 29.30cm x 42.00cm
- EAN: 5055323615566
222,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 179,12€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 V |
| Baking function | Yes |
| Bottom heating power | 860 W |
| Bowl capacity | 5 L |
| Bowl included | Yes |
| Bowl material | Aluminium |
| Cable length | 1 m |
| Capacity | 5 L |
| Control type | Wireless Touch |
| Cord length | 1 m |
| Delay start (max) | 24 h |
| Delayed start timer | Yes |
| Depth | 377 mm |
| Dessert | Yes |
| Display type | LED |
| Easy to clean | Yes |
| Frying basket | Yes |
| Frying function | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 240 mm |
| Housing material | Plastic, Steel |
| Keep warm function | Yes |
| Lid opening type | Manual |
| Measuring cup | Yes |
| Milk | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Number of auto cooking programs | 17 |
| Number of custom programs | 17 |
| Pizza | Yes |
| Plastic steam tray | Yes |
| Power | 1000 W |
| Product colour | Black |
| Quick cooking | Yes |
| Recipe book | Yes |
| Rice | Yes |
| Safety lock | Yes |
| Slow cooking | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Soup | Yes |
| Spoon included | Yes |
| Steam cooking | Yes |
| Timer | Yes |
| Timer duration | 1140 min |
| Top heating power | 1000 W |
| Viewing window | No |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 3.5 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 285 mm |
| Yogurt | Yes |
