















Tefal CY754130 Multicooker electric pressure cooker 4.8 L White 1000 W
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Tefal
- Κωδικός: AGDTEFROK0013
- Βάρος(kg): 7.82kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.50cm x 37.50cm x 37.00cm
- EAN: 3045387246013
134,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 108,38€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accessories included | Yes |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Automatic keep warm | Yes |
| Bowl capacity | 4.8 L |
| Bowl working capacity | 3.2 l |
| Built-in display | Yes |
| Colour | No |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Depth | 336 mm |
| Dishwasher proof | Yes |
| Display type | LED |
| Frequency | 50 / 60 Hz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 287 mm |
| Housing material | Plastic |
| Inner bowl coating | Non-stick PTFE |
| Input voltage | 220-240 V |
| Installation type | USB |
| Keep warm function | Yes |
| Keep warm function time | 24 h |
| Manual | Yes |
| Measuring cup | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of auto cooking programs | 10 |
| On/off switch | Yes |
| Power | 1000 W |
| Preset cooking programs | Yes |
| Product colour | White |
| Product type | Multicooker |
| Reheat function | Yes |
| Soup scoop | Yes |
| Spatula | Yes |
| Steam cooking | Yes |
| Steaming basket | Yes |
| Timer | Yes |
| Timer type | Digital |
| Weight | 4.7 kg |
| Width | 310 mm |
