











KitchenAid ARTISAN 5KSM185PS Stand mixer 300 W Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KitchenAid
- Κωδικός: WLONONWCROYCB
- Βάρος(kg): 13.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.50cm x 42.50cm x 41.00cm
- EAN: 5413184120917
783,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 631,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Beaters | Yes |
| Blender bowl capacity | 3 L |
| Bowl capacity | 4.8 L |
| Bowl material | Stainless steel |
| Citrus press | No |
| Colour name | CAST IRON BLACK |
| Cord length | 1.45 m |
| Country of origin | United States |
| Depth | 370 mm |
| Dishwasher proof accessories | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Dough hooks | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Flat beater | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 360 mm |
| Housing material | Zinc |
| Mixer functions | Beat, Knead, Mixing |
| Motor type | AC |
| Number of speeds | 10 |
| Package depth | 273 mm |
| Package height | 413 mm |
| Package weight | 12.8 kg |
| Package width | 406 mm |
| Planetary rotation | Yes |
| Power | 300 W |
| Power plug type | Type C |
| Product colour | Black |
| Rotational speed | 220 RPM |
| Type | Stand mixer |
| Variable speed | Yes |
| Weight | 11.1 kg |
| Whisk | Yes |
| Width | 240 mm |
