







KitchenAid 5KSM125EMI mixer Stand mixer 300 W Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KitchenAid
- Κωδικός: WLONONWCROY85
- Βάρος(kg): 11.75kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 41.50cm x 42.50cm x 28.50cm
- EAN: 5413184802219
536,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 433,03€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Beaters | Yes |
| Bowl capacity | 4.8 L |
| Bowl included | Yes |
| Bowl material | Stainless steel |
| Built-in display | No |
| Control type | Lever |
| Cord length | 1.6 m |
| Depth | 370 mm |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Dough hooks | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 360 mm |
| Housing material | Zinc |
| Master (outer) case gross weight | 12 kg |
| Master (outer) case height | 425 mm |
| Master (outer) case length | 413 mm |
| Master (outer) case width | 286 mm |
| Mixer functions | Beat, Knead, Mixing |
| Number of speeds | 10 |
| Package depth | 406 mm |
| Package height | 413 mm |
| Package weight | 11.5 kg |
| Package width | 273 mm |
| Planetary rotation | Yes |
| Power | 300 W |
| Product colour | Blue |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Removable bowl | Yes |
| Rotational speed | 220 RPM |
| Turbo | No |
| Type | Stand mixer |
| Variable speed | Yes |
| Weight | 10.4 kg |
| Whisk | Yes |
| Width | 240 mm |
