







KitchenAid 5KSM95PSECU food processor 275 W 4.3 L Silver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KitchenAid
- Κωδικός: WLONONWCRPMT2
- Βάρος(kg): 11.81kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 43.80cm x 42.80cm x 28.80cm
- EAN: 5413184410193
532,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 429,21€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Beaters | Yes |
| Bluetooth | No |
| Bowl capacity | 4.3 L |
| Bowl included | Yes |
| Bowl material | Stainless steel |
| Built-in display | No |
| Control type | Lever |
| Cord length | 1.143 m |
| Country of origin | United States |
| Depth | 221 mm |
| Dough hooks | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 353 mm |
| Housing material | Cast iron, Zinc |
| Mixer functions | Mixing Beat |
| Motor type | Direct drive |
| Number of speeds | 10 |
| Package depth | 279 mm |
| Package height | 419 mm |
| Package weight | 12.4 kg |
| Package width | 414 mm |
| Planetary rotation | Yes |
| Power | 275 W |
| Product colour | Silver |
| Rotational speed | 220 RPM |
| Splash guard included | Yes |
| Variable speed | Yes |
| Weight | 10.5 kg |
| Whisk | Yes |
| Width | 358 mm |
