











KitchenAid 5KSM60SPXEPT Stand mixer 375 W Green
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KitchenAid
- Κωδικός: WLONONWCROYC8
- Βάρος(kg): 13.77kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 43.30cm x 50.00cm x 34.30cm
- EAN: 5413184908331
731,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 589,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Beaters | Yes |
| Bowl capacity | 5.6 L |
| Bowl material | Stainless steel |
| Colour name | PISTACHIO |
| Control type | Lever |
| Cord length | 1.1 m |
| Depth | 372 mm |
| Dishwasher proof accessories | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Dough hooks | Yes |
| Flat beater | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 419 mm |
| Housing material | Metal |
| Mixer functions | Beat, Knead, Mixing |
| Motor type | AC |
| Number of speeds | 11 |
| Package depth | 334 mm |
| Package height | 492 mm |
| Package weight | 13.8 kg |
| Package width | 432 mm |
| Planetary rotation | Yes |
| Power | 375 W |
| Product colour | Green Grey Stainless steel |
| Type | Stand mixer |
| Variable speed | Yes |
| Weight | 13 kg |
| Whisk | Yes |
| Width | 287 mm |
