











KitchenAid 5KSM175PSEJP Stand mixer 300 W Green
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KitchenAid
- Κωδικός: WLONONWCROY44
- Βάρος(kg): 12.33kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 42.80cm x 28.80cm x 42.60cm
- EAN: 5413184802158
666,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 537,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Beaters | Yes |
| Bowl capacity | 4.8 L |
| Bowl included | Yes |
| Bowl material | Stainless steel |
| Citrus press | No |
| Colour name | Juniper |
| Control type | Lever |
| Cord length | 1.45 m |
| Country of origin | United States |
| Depth | 370 mm |
| Dishwasher proof accessories | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Dough hooks | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Flat beater | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 360 mm |
| Housing material | Zinc |
| Ice crushing | No |
| Mixer functions | Knead, Mixing, Stirring |
| Motor type | AC |
| Number of speeds | 10 |
| Package depth | 273 mm |
| Package height | 413 mm |
| Package weight | 12.2 kg |
| Package width | 406 mm |
| Planetary rotation | Yes |
| Power | 300 W |
| Power plug type | Type C |
| Product colour | Green |
| Rotational speed | 220 RPM |
| Type | Stand mixer |
| Variable speed | Yes |
| Weight | 11 kg |
| Whisk | Yes |
| Width | 240 mm |
