







Food processor Proficook PC-KM 1096
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: PROFICOOK
- Κωδικός: AGDPFOROK0003
- Βάρος(kg): 14.39kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 49.00cm x 54.00cm x 36.00cm
- EAN: 4006160010961
338,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 273,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Balloon beater | Yes |
| Bowl material | Stainless steel |
| Countdown timer | Yes |
| Depth | 437 mm |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | G012M |
| Height | 420 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Interior capacity | 10 L |
| Power | 1500 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Silver |
| Stirrer included | Yes |
| Storage bowl | Y |
| Warnings | Disconnect the unit from the power supply before cleaning. Do not immerse the unit in water or other liquids. Do not use with a damaged power cord or plug. |
| Weight | 11 kg |
| Width | 167 mm |