









Ankarsrum Assistent Original food processor 1500 W 7 L Cream
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ANKARSRUM
- Κωδικός: WLONONWCROSPE
- Βάρος(kg): 13.94kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 47.90cm x 34.40cm x 46.30cm
- EAN: 7350061083577
1.056,74€
Χωρίς ΦΠΑ: 852,21€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Beaters | Yes |
| Bowl capacity | 7 L |
| Bowl included | Yes |
| Bowl material | Stainless steel |
| Bowls included | Dough |
| Bread dough weight capacity | 5 kg |
| Built-in display | No |
| Colour name | Creme Light |
| Control type | Rotary |
| Depth | 400 mm |
| Dough bowl capacity | 3.5 L |
| Dough hooks | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Electronic speed control (ESC) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 360 mm |
| Housing material | Metal |
| Kneading function | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of accessories included | 10 pc(s) |
| Number of functions | 16 |
| On/off switch | Yes |
| Overload protection | Yes |
| Power | 1500 W |
| Product colour | Cream |
| Quantity | 1 |
| Recipe book | Yes |
| Spatula | Yes |
| Stirrer included | Yes |
| Variable speed | Yes |
| Weight | 8.6 kg |
| Width | 268 mm |
