



SEVERIN AS 3912 Electric Slicer 100W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SEVERIN
- Κωδικός: WLONONWCRMODB
- Βάρος(kg): 2.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.00cm x 22.40cm x 10.60cm
- EAN: 4008146043765
74,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 60,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 101 mm |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 202 mm |
| Housing material | Plastic |
| Number of blades | 1 |
| Package depth | 105 mm |
| Package height | 220 mm |
| Package width | 365 mm |
| Power | 100 W |
| Product colour | White |
| Removable blade | Yes |
| Slice thickness (max) | 1.5 cm |
| Slice thickness (min) | 0 mm |
| Stainless steel blades | Yes |
| Type of slicer | Electric |
| Weight | 1.9 kg |
| Width | 331 mm |
