



Emerio MS-125001 slicer Electric 110 W White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Emerio
- Κωδικός: WLONONWCRPNMX
- Βάρος(kg): 2.72kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.00cm x 28.00cm x 29.00cm
- EAN: 7333282003432
149,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 120,74€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Blade diameter | 16.5 cm |
| Compliance certificates | CE |
| Cord storage | Yes |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Guarantee | G024M |
| Non-slip feet | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Power | 110 W |
| Product colour | White |
| Removable blade | Yes |
| Slice thickness (max) | 1.5 cm |
| Stainless steel blades | Yes |
| Sustainability compliance | Yes |
| Type of slicer | Electric |
