







Emerio MS-125000 slicer Electric 100 W White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Emerio
- Κωδικός: WLONONWCRPNS3
- Βάρος(kg): 5.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.80cm x 30.80cm x 30.60cm
- EAN: 7333282003425
103,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 83,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Compliance certificates | CE |
| Guarantee | G024M |
| Power | 100 W |
| Product colour | White |
| Removable blade | Yes |
| Stainless steel blades | Yes |
| Sustainability compliance | Yes |
| Type of slicer | Electric |
