



Eschenfelder 1210 food mill Grain
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRIR4
- Βάρος(kg): 3.03kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.90cm x 20.00cm x 30.80cm
- EAN: 4053044108863
256,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 207,14€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Best uses | Grain |
| Depth | 240 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 240 mm |
| Material | Stainless steel, Wood |
| Number of grind options | 1 |
| Product colour | Wood |
| Quantity | 1 |
| Weight | 2.25 kg |
| Width | 120 mm |
