























Tefal GC724D contact grill
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Tefal
- Κωδικός: AGDTEFGRE0034
- Βάρος(kg): 9.45kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 55.00cm x 25.50cm x 53.00cm
- EAN: 3016661150722
236,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 190,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable thermostat | No |
| Control type | Buttons |
| Cord length | 0.8 m |
| Depth | 340 mm |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Form factor | Tabletop |
| Grill surface size (W x D) | 400 x 200 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 172 mm |
| Legs | Yes |
| Lid | Yes |
| Lid features | Hinged lid |
| Package depth | 531 mm |
| Package height | 231 mm |
| Package weight | 9.52 kg |
| Package width | 492 mm |
| Product colour | Metallic Black |
| Products per pallet | 12 pc(s) |
| Removable drip tray | Yes |
| Removable plate(s) | Yes |
| Top surface type | Griddle |
| Weight | 7 kg |
| Width | 440 mm |
