













Philips 7000 series HD6307/70 contact grill
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: AGDPHIGRE0014
- Βάρος(kg): 6.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 41.00cm x 40.50cm
- EAN: 8720389035678
151,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 121,98€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Control type | Touch |
| Cooking temperature (max) | 220 C |
| Depth | 354 mm |
| Drip tray | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Form factor | Rectangular |
| Guarantee | G024M |
| Height | 177 mm |
| Height adjustment | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Legs | Yes |
| Lid | Yes |
| Lid features | Locking lid Hinged lid |
| Lid opening angle | 180 |
| Lockable | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Power | 2200 W |
| Product colour | Black |
| Removable drip tray | Yes |
| Temperature sensor | Yes |
| Width | 375 mm |
