























Philips 5000 series Contact Grill
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: AGDPHIGRE0015
- Βάρος(kg): 6.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 41.00cm x 41.00cm x 22.00cm
- EAN: 8720389035654
102,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 82,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Auto power off | No |
| Control type | Rotary |
| Cooking temperature (max) | 200 C |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 375 mm |
| Drip tray | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Form factor | Rectangular |
| Guarantee | G024M |
| Height | 177 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Housing material | Aluminium |
| LED indicators | Yes |
| Legs | Yes |
| Lid | Yes |
| Lid features | Hinged lid Locking lid |
| Lid opening angle | 180 |
| Lockable | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Package depth | 405 mm |
| Package height | 406 mm |
| Package weight | 1.1 kg |
| Package width | 220 mm |
| Power | 2200 W |
| Removable drip tray | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 4.99 kg |
| Width | 354 mm |
