







Extralink Home SJ-500 5L Single 1500 W Hot air fryer Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Extralink
- Κωδικός: WLONONWCRIAAY
- Βάρος(kg): 4.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.00cm x 34.70cm x 38.00cm
- EAN: 5907207221779
99,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 80,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Auto power off | Yes |
| Baking function | No |
| Built-in display | Yes |
| Capacity | 5 L |
| Construction type | Single |
| Control type | Touch |
| Digital timer | Yes |
| Dishwasher proof | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Easy disassembly | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Fryer food capacity | 3.8 kg |
| Frying function | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Illuminated on/off switch | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 347 mm |
| Package height | 300 mm |
| Package weight | 4.5 kg |
| Package width | 380 mm |
| Power | 1500 W |
| Product colour | Black |
| Product type | Hot air fryer |
| Removable bowl | Yes |
| Removable crumb tray | Yes |
| Temperature (max) | 200 C |
| Temperature (min) | 80 C |
