





Emerio AF-129369 fryer Single 4.5 L Stand-alone 1300 W Hot air fryer Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Emerio
- Κωδικός: WLONONWCRPRHM
- Βάρος(kg): 5.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.80cm x 30.80cm x 30.60cm
- EAN: 7333282011604
84,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 67,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Appliance placement | Stand-alone |
| Built-in display | Yes |
| Capacity | 4.5 L |
| Construction type | Single |
| Control type | Touch |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Dehydrating function | Yes |
| Digital timer | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Frying function | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Package depth | 395 mm |
| Package height | 307 mm |
| Package weight | 8.48 kg |
| Package width | 309 mm |
| Power | 1300 W |
| Product colour | Black |
| Product type | Hot air fryer |
| Ready alarm | Yes |
| Removable bowl | Yes |
