





Emerio AF-129622.1 fryer Single 7.2 L Stand-alone 1800 W Hot air fryer Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Emerio
- Κωδικός: WLONONWCRPRHW
- Βάρος(kg): 6.23kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 43.00cm x 35.50cm x 35.50cm
- EAN: 7333282011598
114,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 92,12€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Appliance placement | Stand-alone |
| Built-in display | Yes |
| Capacity | 7.2 L |
| Construction type | Single |
| Control type | Touch |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Dehydrating function | Yes |
| Digital timer | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Fryer food capacity | 1 kg |
| Frying function | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Non-slip feet | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Package depth | 430 mm |
| Package height | 355 mm |
| Package weight | 6.23 kg |
| Package width | 355 mm |
| Power | 1800 W |
| Product colour | Black |
| Product type | Hot air fryer |
| Ready alarm | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Temperature (max) | 200 C |
| Temperature (min) | 60 C |
