













CONCEPT SO3010 Mushroom, Vegetable and Fruit Dehydrator
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Concept
- Κωδικός: AGDCNCSUG0007
- Βάρος(kg): 1.94kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.90cm x 33.40cm x 33.30cm
- EAN: 8595631064986
70,19€
Χωρίς ΦΠΑ: 56,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 230 - 240 V |
| Adjustable temperature | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Countdown timer | Yes |
| Drying function | Yes |
| Fan location | Top |
| Guarantee | F024M |
| Housing material | Plastic |
| Number of trays | 9 |
| Oven control type | Touch |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 245 W |
| Product colour | Transparent Black |
| Safety shutter | Yes |
| Sieve diameter | 32,5 cm |
| Temperature control range | 35 - 70 C |
| Timer counter (minimum) | 10 min |
| Timer duration (maximum) | 48 h |
