





Concept SO2080 food dehydrator White 260 W
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Concept
- Κωδικός: AGDCNCSUG0005
- Βάρος(kg): 2.57kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.20cm x 24.20cm x 28.60cm
- EAN: 8595631012147
52,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 42,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 230-240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Grate diameter | 25 cm |
| Guarantee | F024M |
| Housing material | Plastic |
| Integrated timer | Yes |
| Number of trays | 6 |
| Power | 260 W |
| Product colour | White |
