







St ckli 0076.70M food dehydrator Grey, White 540 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRBJU
- Βάρος(kg): 3.79kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.90cm x 35.80cm x 29.50cm
- EAN: 7610316818126
234,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 189,24€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 230 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 275 mm |
| Indication light | Yes |
| Integrated timer | Yes |
| Number of grids | 3 |
| Package weight | 3.63 kg |
| Power | 540 W |
| Product colour | White Grey |
| Timer duration (maximum) | 12 h |
