







Graef DA 506 Black, Silver 630 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: GRAEF
- Κωδικός: WLONONWCRSRO7
- Βάρος(kg): 0.41kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.50cm x 6.50cm x 9.50cm
- EAN: 4001627014544
256,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 206,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Depth | 475 mm |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 220 mm |
| Housing material | Plastic |
| Indication light | Yes |
| Integrated timer | Yes |
| Maximum temperature (bottom) | 30 C |
| Maximum temperature (top) | 70 C |
| Number of grids | 6 |
| Number of trays | 5 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 547 mm |
| Package height | 290 mm |
| Package width | 380 mm |
| Power | 630 W |
| Product colour | Black Silver |
| Timer duration (maximum) | 40 h |
| Tray dimensions (W x D) | 295 x 365 mm |
| Washable | Yes |
| Weight | 5.15 kg |
| Width | 330 mm |
