



Braun Series 7 72-N1620s Foil shaver Trimmer Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Braun
- Κωδικός: WLONONWCRPTJE
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 13.20cm x 7.40cm
- EAN: 8700216645744
298,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 241,09€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Built-in display | Yes |
| Charging indicator | Yes |
| Charging time | 1 h |
| Cleaning brush | Yes |
| Control type | Buttons |
| Country of origin | Germany |
| Depth | 51 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 166 mm |
| Number of batteries supported | 1 |
| Number of shaver heads/blades | 3 |
| Operating time | 60 min |
| Power cord included | Yes |
| Power source | Battery |
| Precision trimmer | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Shaver system | Foil shaver |
| Trimmer | Yes |
| Turbo mode | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 165 g |
| Wet & Dry | Yes |
| Width | 64 mm |
